Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Strona główna ARTYKUŁ SPONSOROWANY Preparaty do regeneracji silników – jak działają

Preparaty do regeneracji silników – jak działają

autor Redakcja P50
150 views

Możliwości w zakresie ochrony silników przed nadmiernym zużyciem jest wiele. Przede wszystkim oleje mają coraz lepsze parametry, co przekłada się na lepsze smarowanie i mniejsze zużycie elementów silnika. Ale w sprzedaży są też dostępne specjalne preparaty, przy pomocy których można zregenerować poszczególne podzespoły i poprawić ich pracę. Taki preparat do regeneracji silnika będzie posiadał w swoim składzie specjalne ceramiczne cząsteczki, które tworzą bardzo cienką, a jednocześnie wytrzymałą warstwę. Warstwa ta znacznie zmniejsza tarcie pomiędzy pracującymi elementami, a to przynosi wiele korzyści dla silnika.

W praktyce taka Regeneracja silnika jest bardzo szybka do przeprowadzenia i tania. Zakupiony preparat należy wlać przez wlew oleju, a już po przejechaniu kilkuset kilometrów zacznie on działać. I dawać zauważalne efekty, między innymi przy tankowaniu. Jak pokazują badania, zużycie paliwa może się zmniejszyć nawet o kilkanaście procent, co na pewno będzie zauważalne w portfelach. Ale też silnik zacznie lepiej i równiej pracować, poprawi się także jego rozruch, w szczególności zimową porą. Taka regeneracja pozwoli uchronić przed poważnymi awariami, których naprawienie może kosztować nawet kilka tysięcy złotych. Jeśli ktoś chce, to może zastosować w swoim samochodzie również Dodatek do oleju skrzyni biegów. Działa on podobnie jak ten stosowany przy silnikach, między innymi zapewniając lepszą pracę synchronizatorów i płynniejszą zmianę biegów.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Wybrane publikacje dla ciebie