Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Strona główna ARTYKUŁ SPONSOROWANY Manchester City – Liverpool – Walka o tarczę wspólnoty

Manchester City – Liverpool – Walka o tarczę wspólnoty

autor Redakcja P50
143 views

Tarcza wspólnoty to jedno z trofeów, które można uzyskać w każdym sezonie Premier League. Tak się składa, iż jutro będziemy mieli okazję do przetestowania dwóch wspaniałych zespołów z Premier League, które za mniej niż 10 dni rozpoczną swoje starania ligowe. Finał o tarczę wspólnoty jest idealnym miejscem do tego, aby zobaczyć, w jakiej formie są oba zespoły. Sprawdźcie sami!

Manchester City kontra Liverpool – kto może być w lepszej dyspozycji?

Bardzo ciężko określić, w jakiej dyspozycji są oba zespoły. Niemniej jednak, możemy zasugerować się transferami i absencjami, które mogą uchylić nam rąbka tajemnicy odnośnie możliwych scenariuszów na to spotkanie. W Manchesterze City na dzień dzisiejszy nie ma większych absencji. Warto jednak dodać, że do zespołu doszło bardzo ważne ogniwo, jakim jest Erling Haaland. Norweski piłkarz jest traktowany jako gwiazda wielkiego formatu, w której pokładane są wielkie nadzieje, jeśli chodzi o kwestie ofensywne. Norweg ma być stałym, aktywnym i sukcesywnym transferem w tym sezonie.

Z kolei Liverpool do tego meczu przystępuje z jedną, nie aż tak znaczącą absencją. Na ławce zasiądzie Diogo Jota, który aktualnie nie jest wiodącym elementem układanki Jurgena Kloppa. Pomijając tego zawodnika, Liverpool przystąpi do gry ze swoimi największymi gwiazdami. Na boisku zobaczymy między innymi Mohameda Salaha, Sadio Mane i Virgila van Dijka.

Możliwe scenariusze na to spotkanie

Według niektórych kibiców, Tarcza Wspólnoty nie jest elitarnym pucharem, który wpływa na sezon. Owszem, jest w tym wiele racji. Niemniej jednak, topowe zespoły zawsze są chętne na to, aby już na początku sezonu zdobyć jakiekolwiek trofeum, które będzie dla ich zespołu odpowiednim motorem napędowym. Podobnie będzie jutro.

Zarówno Manchester City jak i Liverpool nie będą więc z pewnością odpuszczać nogi przy piłce. Do Premier League jest jeszcze nieco ponad 8 dni. Dlatego też, oba zespoły mogą wystawić swoje najlepsze 11-tki i dać możliwość gry również nowym nabytkom, które doszły do klubu w tym sezonie. Jedno jest pewne, przed nami widowisko jakości spotkań drużyn rodem z Ligi Mistrzów.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Wybrane publikacje dla ciebie