Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Strona główna ARTYKUŁ SPONSOROWANY Jakie techniki uprawy konopi występują na rynku?

Jakie techniki uprawy konopi występują na rynku?

autor Redakcja P50
309 views

Profesjonalna uprawa konopi to bardzo gorące zagadnienie, chociażby z punktu widzenia legalizacji marihuany medycznej. Wiele krajów już całkowicie legalizuje konopie, co przekłada się na znacznie większe wpływy do budżetu państwa, a jednocześnie pomaga wielu osobom przewlekle chorym. Jakie jednak techniki uprawy konopi spotyka się najczęściej na rynku i od jakiej hodowli powinni zacząć początkujący hobbyści? Poniżej kilka praktycznych wskazówek?

Co oznacza technika indoor?

Indoor to jedna z najpopularniejszych technik hodowli konopi dla początkujących, ale też bardziej zaawansowanych pasjonatów, ponieważ umożliwia wzrost rośliny w całkowicie domowych, lokalowych warunkach. W tym celu wystarczy dokupienie nasion, zestawu oświetlenia UV dopasowanego do danej rośliny, odpowiedniego pojemnika i technologii nawadniania. Ciekawe nasiona to ak 47 weed.

Co oznacza technika outdoor?

W technice outdoor chodzi po prostu o przeniesienie całej hodowli na zewnątrz, do miejsca właściwie oświetlonego i zabezpieczonego przed wejściem osób postronnych. Na zewnątrz większość roślin uzyskuje bardzo naturalne warunki wzrostu, bez specjalnego wpływu człowieka. Właściwości konopi docenia się już coraz częściej w przemyśle, w medycynie, przy produkcji leków i wielu alternatywnych suplementów dietetycznych, a to zaledwie początek rozwoju tego niezwykle ciekawego rynku. Jeżeli zaczynasz przygodę z hodowlą zacznij od nasion ak 47 weed ze względu na bardzo dobrą strukturę i łatwość zbierania pierwszych plonów, bez stosowania zaawansowanych technik.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Wybrane publikacje dla ciebie