animated sun
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud

Podziękowania za udział w zbiórce na rzecz Schroniska na Paluchu

W naszym przedszkolu zorganizowana została zbiórka karmy dla podopiecznych Schroniska na Paluchu. Celem tego przedsięwzięcia była poprawa standardu pobytu zwierząt w schronisku, kształtowanie postawy przyjaciela zwierząt oraz wdrażanie dzieci i osób dorosłych do aktywnego udziału w zbiórce karmy.

Zebraliśmy łącznie 22 kg karmy mokrej i 29,4 kg karmy suchej dla zwierząt oraz ok. 34 sztuk różnego rodzaju legowisk, kocy, kołder i posłań. Wśród darów znalazły się również zabawki, smycze.

Cieszymy się, że tak wielu przedszkolaków odpowiedziało na nasz apel i wzięło udział w naszej akcji . Los bezdomnych, porzuconych zwierząt nie jest obojętny dzieciom naszego przedszkola. Serdecznie dziękujemy  wszystkim przedszkolakom i rodzicom za włączenie się w zorganizowaną akcję charytatywną. Dzielenie się tym co mamy – to dobry nawyk!

 

 

Skip to content