animated sun
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud

Zbiórka karmy dla zwierząt ze Schroniska “Na Paluchu”

W dzisiejszym świecie wszyscy jesteśmy mocno zabiegani. To czasem nie pozwala dostrzec potrzebujących.              W naszym przedszkolu chcemy by dzieci uczyły się odpowiedzialności, by były wrażliwe na los innych, aby nie były obojętne na los pokrzywdzonych, których wokół nas nie brakuje. Do Schroniska “Na Paluchu” przybywa każdego roku mnóstwo zwierząt zagubionych i porzuconych przez właścicieli.

Serdecznie zachęcamy Rodziców z dziećmi do wzięcia udziału w organizowanej przez nasze przedszkole zbiórce karmy i innych rzeczy dla kotów i psów przebywających w schronisku. Pamiętajmy, aby od najmłodszych lat budzić w naszych dzieciach opiekuńcze uczucia wobec zwierząt, uwrażliwiając je na potrzeby i krzywdę mniejszych i słabszych. Z góry dziękujemy za chęć pomocy i otwarte serca!

 

Skip to content