animated sun
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud

Kampania Rowerowy Wrzesień W Naszym Przedszkolu!

 Kampania Rowerowy Wrzesień W Naszym Przedszkolu!

Od 1 do 30 września nasze przedszkole brało udział w Kampanii Rowerowy Wrzesień. Rowerowy Wrzesień to największa kampania w Polsce promująca zdrowy tryb życia i zrównoważoną mobilność wśród dzieci przedszkolnych, uczniów szkół podstawowych, grona nauczycielskiego oraz rodziców i opiekunów. Rowerowy Wrzesień, poprzez zabawę połączoną z elementami rywalizacji, popularyzuje rower jako środek transportu do przedszkola czy szkoły, uczy dobrych i zdrowych nawyków, które utrzymują się również po zakończeniu kampanii.

Zasady kampanii były bardzo proste: każdy przedszkolak, który we wrześniu dotarł do przedszkola w sposób aktywny: na rowerze, hulajnodze, rolkach czy deskorolce, otrzymywał naklejki do rowerowego dzienniczka i na wspólny plakat grupowy. Dla każdego uczestnika przewidziane były atrakcyjne nagrody.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w kampanii oraz gratulujemy wytrwałości w ruchowej aktywności 🙂

Mamy nadzieję, że w kolejnym roku będzie nas, aktywnych, jeszcze więcej w naszym przedszkolu!

Skip to content