animated sun
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud

☀️ POWITANIE LATA ☀️

22 czerwca w naszym przedszkolu odbyło się oficjalne powitanie lata. Nadchodzącą porę roku witały dzieci z wszystkich grup. Tego dnia w przedszkolu było dużo uśmiechu i radości. Każda grupa ubrała się na inny kolor.

Dzieci z naszego przedszkola powitały lato tańcem przy żywiołowych rytmach piosenki „Jerusalema”. Przedszkolaki malowały na folii, tworzyły piękne obrazy ze stóp, odwiedziły stację sensoryczną, bawiły się wodą, rysowały letnie rysunki, grały na bum bum rurkach i instrumentach z surowców wtórnych. Dużą radość sprawiła dzieciom niespodzianka w postaci lodów. Na podwieczorek każde dziecko otrzymało miseczkę z lodami i truskawkami. Był to wspaniały i radosny dzień, a słoneczko uśmiechało się do nas już od samego rana. 

Życzymy wszystkim aby piękna, letnia pogoda gościła nam przez całe wakacje.

You need to add a widget, row, or prebuilt layout before you’ll see anything here. 🙂
Skip to content