animated sun
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud

Dzień Taty z Tatą – wspólna gra terenowa

Jak co roku dzieci przygotowały dla swoich Tatusiów, z okazji ich święta  okolicznościowe wiersze i piosenki, jak również własnoręcznie wykonane prezenty. Ta część uroczystości przedszkolnych była okazją do wielu uścisków i całusów. Zaraz potem każda z grup uczestniczyła wraz z Tatusiami w rodzinnej grze paragrafowej, w której każdy uczestnik był jednocześnie czytelnikiem i bohaterem…

Niezapomniane  chwile spędziły przedszkolaki ze swoimi Tatusiami rozwiązując zadania w  przedszkolnej grze. „Warszawska czarna dziura”  to tytuł gry, w której szalony naukowiec porozstawiał wehikuły czasu w różnych miejscach naszego miasta przez co ludzie znikali, przenosili się w czasie…  Zadaniem dzieci i ich Tatusiów było przywrócenie porządku w mieście – musieli rozwiązać wszystkie łamigłówki, wykonać różne zadania,  aby czarna dziura nie wciągnęła do swojego środka całej Warszawy.

Oczywiście dzielni Tatusiowie dali radę – wszystkie zadania zostały wykonane, a podczas zabawy dzieci przenosiły się  w różne miejsca: na Zamek Królewski, Barbakan, Stadion Narodowy, do Teatru Wielkiego itd. Wszyscy ukończyli grę z sukcesem a radość naszych przedszkolaków z czasu spędzonego ze swoimi Tatusiami przez cały tydzień wypełniała przedszkole. Bo „gdy śmieje się dziecko śmieje się cały świat”.  A jak wszystkim wiadomo TATA TO PIERWSZY BOHATER SYNA I PIERWSZA MIŁOŚĆ CÓRKI . DRODZY TATUSIOWIE NIE ZMIENIAJCIE SIĘ!

Patrzeć na Wasze wspólne działania było wielką przyjemnością i ogromnym zaszczytem.

Skip to content