animated sun
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud

Rekrutacja 2020/2021 Serdecznie witamy nowych przedszkolaków i ich Rodziców :)

Dzień dobry,

Miło nam powitać Państwa w gronie naszej przedszkolnej społeczności, a Wasze dzieci serdecznie zaprosić do wspólnej przygody i zabawy.

Państwa dzieci już za kilka miesięcy przekroczą progi naszego przedszkola po raz pierwszy i domyślamy się, że mają Państwo do nas wiele pytań.

W związku z obecną sytuacją (stan epidemii i ograniczone możliwość dotyczące ilości osób uczestniczących w spotkaniu na terenie przedszkola) nie będziemy w stanie spotkać się z Państwem w najbliższym czasie osobiście.

Zamiast zebrania oferujemy Państwu pakiet najważniejszych informacji zebranych w trzech miejscach:

„Niezbędnik…” zwróci Państwa uwagę na wszystkie istotne kwestie związane ze stroną organizacyjną i prawną funkcjonowania naszej placówki, gazetka „Przedszkolne wieści” podpowie natomiast jak przygotować siebie i dziecko do odnalezienia się w nowej sytuacji oraz łagodnego przejścia przez okres adaptacji, zaś prezentacja pokaże nasze przedszkola oraz odpowie na najczęściej zadawane pytania.

Bardzo prosimy, by zapoznali się Państwo dokładnie ze wszystkimi zawartymi tam informacjami oraz dokumentami, do których odsyłamy.

Mamy nadzieję, że spotkania adaptacyjne, które zaplanowałyśmy pod koniec sierpnia, dojdą do skutku i będziemy mogli się wtedy wzajemnie lepiej poznać oraz odpowiedzieć na nurtujące pytania. Będzie ich z pewnością dużo mniej po zapoznaniu się z załącznikami do niniejszej wiadomości.

Na spotkania adaptacyjne zapraszamy Państwa razem z dziećmi w dniach:

  • 3- latki Żabki– 30.08.2021r. oraz 31.08.2021r. o godz. 10:00
  • 3-latki Pszczółki – 30.08.2021r. oraz 31.08.2021r. o godz. 10:30
  • 5-latki – 31.08.2021r. o godz. 11:00
  • 6-latki – 31.08.2021r. o godz. 11:00

O wszelkich zmianach czy dodatkowych ważnych informacjach będziemy Państwa na bieżąco informować drogą mailową.

Serdecznie pozdrawiamy 🙂

Skip to content