animated sun
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud

WSZYSCY BAWIĄ SIĘ WSPANIALE, JAK CO ROKU W KARNAWALE! – Przedszkolny Dzień Karnawału

Ach, co to był za dzień! 😉
 
 

Karnawał to czas przepełniony muzyką i zabawą również dla przedszkolaków… Zaś Bal Karnawałowy to niezwykłe wydarzenie wyczekiwane przez dzieci wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, ponieważ dostarcza im wielu przeżyć i radości.

Tego dnia już od samego rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postaci. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek lub zwierzątka. W salach spotkać można było motylki, księżniczki, wróżki, rycerzy, policjantów, strażaków… nie sposób nawet zliczyć i wymienić wszystkich.

Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami, w swoich salach oraz w dużej sali ruchowej, która na czas karnawałowych pląsów została udekorowana niezwykle kolorowo. Wszystkim dopisywały humory, uśmiech nie znikał z twarzy, nawet  mimo chwilowego zmęczenia. Rytmy samby, walczyka, porywały wszystkich do tańca, a przerwy od szaleństwa na parkiecie umilały nam konkursy. Bal Karnawałowy to miły akcent w czasie zimowych dni. Pozwolił nam wszystkim spędzić czas w miłej i radosnej atmosferze!

Dziękujemy dzieciom i ich Rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów.

 Kolejny Bal Karnawałowy już za rok!!!

Skip to content