animated sun
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud

Luty – planowane wydarzenia i imprezy w przedszkolu

Szanowni Państwo,

Trudno jest robić dalekosiężne plany w czasach, gdy warunki dyktuje nam pandemia. Dlatego też zamieszczamy dla informacji uaktualnione kalendarium wydarzeń na miesiąc luty br.

Pragniemy zwrócić Państwu uwagę na przedszkolny dzień karnawału. W tym dniu zapraszamy dzieci w strojach już od rana, aż do chwili zakończenia ich pobytu w przedszkolu w tym dniu. Bawić się będziemy w salach, każda grupa oddzielnie.  Bardzo prosimy o przygotowanie takich strojów, aby dzieci mogły się czuły w nich swobodnie, nie przegrzały się w nich (w przedszkolu jest ciepło!), a korzystanie z toalety nie było bardzo trudne. Zwracamy też uwagę na fakt, iż dzieci będą w nich spożywać posiłki, dlatego może się zdarzyć, że tu i ówdzie pojawią się jakieś ślady na ubrankach – jak to w przedszkolu często bywa 🙂 Oczywiście grupy odpoczywające w ciągu dnia (3-latki oraz 4-latki) będą miały możliwość zrelaksowania po obiedzie, na ten czas stroje zostaną z należytą pieczołowitością odwieszone, ale po południu dalej wykorzystane.

Temat przewodnim naszej zabawy to: „W świecie bajek”. Liczymy na to, że wszystkie dzieci przebiorą się za ulubione postacie z bajek i filmów i będą chciały nam o nich opowiedzieć:)

 

Kalendarium imprez i wydarzeń

Skip to content