animated sun
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud

Kochana Babciu! Kochany Dziadku!

Życzenia, kwiaty, wiersze, laurki, własnoręcznie wykonane prezenty, piosenki i oczywiście uśmiechy – tym wszystkim pragną obdarować najukochańsze Babcie i najwspanialszych Dziadków  przedszkolaki.

Jest to wspaniała okazja do okazania im uczuć, które dzieci skrywają w swoich małych serduszkach.

Każda grupa przygotowała program artystyczny dla Babć i Dziadków. Sami państwo zobaczcie jak przedszkolaki pięknie recytują wiersze, radośnie śpiewają piosenki i wesoło tańczą.

 Wszystkie wnuki oraz wnuczki maja nadzieję, że oglądaniu naszych filmików towarzyszyć będzie radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia.

A w czasie najbliższych spotkań w domach dzieci zapewne osobiście przekażą prezenty, laurki i serdeczne życzenia , w których najpiękniej, jak potrafią wyrażą swoje uczucia za trud włożony w opiekę nad nimi i wychowanie.

 

Zapraszamy zatem do obejrzenia występów dzieci z każdej z grup (zamieszczamy je w oddzielnych wpisach na stronie przedszkola) !

Zapraszamy też serdecznie do wspólnej zabawy  – pani Monika przygotowała dla całych rodzin  escape game z okazji Dnia Babci i Dziadka. Grę proponujemy jako podtrzymanie tradycji naszych przedszkolnych spotkań z okazji Dnia Babci i Dziadka (ponieważ w tym roku nie możemy spotkać się stacjonarnie proponujemy escape game). Gra jest dosyć obszerna, można w nią grać  przez kilka dni, aby osiągnąć sukces i zakończyć grę dzieciom potrzebna jest pomoc dziadków.

https://view.genial.ly/5fedd556485b460cf9c72ff0

 

Skip to content