animated sun
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud

Urząd Dzielnicy Ursynów zaprasza dzieci od 3 roku życia oraz ich opiekunów do obejrzenia bajki pt. „Zimowe przygody dwóch Dorotek”

Szanowni Państwo

Urząd Dzielnicy Ursynów zaprasza dzieci od 3 roku życia oraz ich opiekunów do obejrzenia bajki pt. „Zimowe przygody dwóch Dorotek”. Zostanie ona zaprezentowana online w dniu nieprzypadkowo wybranym –w mikołajki, czyli 6 grudnia o godz. 17.00. Nie mogąc, jak co roku, zaprosić dzieci do wzięcia czynnego udziału w zabawach i spotkaniu ze Św. Mikołajem postanowiliśmy nagrać, specjalnie na tę okoliczność przygotowaną przez Teatr Echa bajkę muzyczną , której akcja toczy się w lesie, w zimowej scenerii.

A po bajce będzie niespodzianka! Grudzień to czas, w którym zawsze organizowany był konkurs plastyczny pn. „Najpiękniejsze Szopki Bożonarodzeniowe”. Pamiętając ile osób w nim brało udział oraz piękne szopki wystawione w ratuszu, postanowiliśmy i w tym roku konkurs ogłosić. Tym bardziej, że to jubileuszowa, bo już 25 jego edycja! Co prawda zostanie on przeprowadzony w innej formule, ale tradycję podtrzymamy.

Obejrzyjcie bajkę do samego końca! Zaraz po tej zimowej opowieści przedstawimy szczegóły konkursu!

Bajka będzie dostępna na platformie Facebook https://www.facebook.com/kulturalny.ursynow oraz YouTube https://www.youtube.com/user/DzielnicaUrsynow.

Skip to content