animated sun
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud

HO-HO-HO!!! Czyli przedszkolne Mikołajki :)

W poniedziałek 7 grudnia wszyscy w przedszkolu mówili i myśleli o Mikołaju. To ulubiona postać, którą kochają dzieci i dorośli. Wszyscy mamy miłe wspomnienia związane z Mikołajem. Dziś każdy wyglądał wyjątkowo pięknie w czerwonym ubraniu. Bardzo ładnie prezentowały się dzieci w mikołajowych czapkach oraz opaskach z reniferami.

Smerfy od samego rana były bardzo zapracowane. Piekły pierniczki, które ozdobią wspólną choinkę. Dzieciom podobało się wycinanie różnych wzorów foremkami, a miły nastrój zapewniało nam śpiewanie piosenek i słuchanie wierszy o Mikołaju.

W żadnej z grup nie zabrakło w tym dniu różnorodnych gier, zabaw, quizów związanych z Mikołajkami.

Na wystawę do szatni Smerfiki przygotowały Mikołajki origami. Składanie papieru, ozdabianie postaci Mikołaja nie było trudne, a efekt bardzo ciekawy. W każdej z grup powstały przepiękne prace plastyczne związane z Mikołajkami. Małe rączki dzielnie pracowały cały dzień. Każdy przedszkolak całym sercem wykonywał swoje zadania.

W tym dniu na zajęciach rytmicznych dzieci nauczyły się piosenek o Mikołaju z myślą o nadchodzącym spotkaniu w grudniu. Przypominamy, że Mikołaj zapowiedział się u nas na dzień 18 grudnia 🙂

Na zajęciach z angielskiego podobało się wszystkim świąteczne memory. W tej zabawie również występował Mikołaj, a zabawa przy piosence wywoływała uśmiech na wszystkich buziach.

Mikołaj pamiętał o dzieciach i każdemu przygotował słodkie, ale zdrowe niespodzianki.

Z niecierpliwością czekamy na Święta i jesteśmy ciekawi, czy Mikołaj na pewno przeczytał wszystkie nasze listy?

W tym dniu odbyły się jeszcze świąteczne warsztaty ceramiczne. W czasie zajęć szkliwiliśmy choineczki i słuchaliśmy nastrojowych piosenek, które bardzo pomagały nam dokładnie wykończyć nasze prace.

Zapraszamy do galerii zdjęć:

Skip to content