animated sun
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud

Figurki Misia Ursynka i psa Pucka – konkurs plastyczny

Szanowni Państwo!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia dzielnica Ursynów przygotowała domowe warsztaty malowania figurek Misia Ursynka i psa Pucka. Ponieważ do tej pory nasze malarskie spotkania figurkowe cieszyły się olbrzymim zainteresowaniem, więc przygotowaliśmy coś co pozwala kontynuować naszą malarską edukację z zachowaniem obowiązujących warunków sanitarnych. Przygotowaliśmy dla naszych małych artystów specjalne pakiety (200 zestawów). Znajdują się w nich farby, materiały edukacyjne oraz figurki do malowania. Opublikujemy także film instruktażowy o tym jak malować nasze świąteczne figurki, znajdziecie go na profilu facebookowym Kulturalny Ursynów. Osoby zainteresowane takim zestawem będą mogły go odebrać 10 grudnia pod Urzędem Dzielnicy Ursynów, w godzinach 13.00-16.30 (lub do wyczerpania zestawów) – wejście od strony parkingu. Jednej osobie przysługuje jeden zestaw! Jako dodatek przygotowaliśmy konkurs na najlepsze prace!

Zasady konkursu plastycznego „Figurkowy Ursynów – malujemy ursynowskie figurki świąteczne”

1. W konkursie może wziąć udział każde dziecko, które pomaluje figurkę z pakietu.

2. Dopuszcza się pomoc rodziców w zakresie przygotowania stanowiska do malowania, ale sama praca musi być wykonania przez dziecko.

3. Rodzice uczestników powinni przesłać zdjęcia wykonanych prac na adres e-mail – figurki@ursynow.pl – w temacie należy wpisać „konkurs figurkowy”.

4. Zdjęcia prac należy nadesłać do 18 grudnia 2020, w mailu oprócz zdjęć pracy powinna się informacja o wieku malarza.

5. Ze zgłoszonych prac zostanie wybranych 30 najlepszych i te prace zostaną nagrodzone zestawami z figurkami.

6. Rodzice laureatów zostaną powiadomieni o wygranej mailem w dniu 21 grudnia, a nagrody zostaną wręczone lub będą do odbioru w ratuszu dzielnicy Ursynów.

7. Jury będzie brało pod uwagę przy ocenie następujące punkty:

• wiek autora,

• staranność wykonania pracy,

• kompozycja kolorystyczna,

• wrażenie ogólne.

 

Skip to content