animated sun
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud

CODE WEEK 2020 – ZADANIA SPECJALNE DLA DZIECI I RODZICÓW – “Kodowanie jest dla każdego – dużego i małego” – Pracownia pod Skrzydłami naszym wspólnikiem :) oraz inspiracją do działań

Code Week, czyli Europejski Tydzień Kodowania w tym roku odbywa się  w dniach 10-25 października. Code Week to społeczna inicjatywa, w ramach której europejskie państwa konkurują w liczbie zorganizowanych wydarzeń związanych z programowaniem.  Przedszkolaki biorące udział w zajęciach kodowania w naszej przyprzedszkolnej Pracowni pod Skrzydłami zachęcają do udziału w tym największym programistycznym wydarzeniu w Europie. Zapraszamy wszystkie dzieci z naszego przedszkola do wspólnego kodowania online. Akcja odbywa się na terenie całej Europy i skierowana jest do  wszystkich tych, którzy są zainteresowani programowaniem lub dopiero chcą z nim rozpocząć swoją przygodę. Polscy uczniowie i nauczyciele rokrocznie wykazują duże zainteresowanie tą inicjatywą. Dwa lata temu Polska zajęła trzecie, a w ubiegłym roku – już drugie miejsce pod względem przeprowadzonych inicjatyw związanych z programowaniem.

W dniu dzisiejszym nasze przedszkolaki w przyprzedszkolnej pracowni kodowały online wykonując zadania przygotowane specjalnie dla nich. Dzieci tworzyły kody w scratch junior i studio code. Kodowały również z robotami Photonami i ozobotami.

Poniżej podajemy link do działań. Zapraszamy do wspólnej zabawy wszystkie dzieci z naszego przedszkola

https://view.genial.ly/5f7c00026183a40d34a556d5/interactive-content-kodowanie

Skip to content