animated sun
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud

Zapraszamy 1 września :) Prosimy o zapoznanie się z Procedurą obowiązującą w przedszkolu w związku z epidemią COVID-19

Drodzy Rodzice,

 1 września 2020r. zapraszamy wszystkie nasze przedszkolaki. Ze względu na okrojoną liczbę godzin dydaktycznych i konieczność ograniczenia łączenia grup, godziny pracy przedszkola zostają skrócone do 10 godziny. Jestesmy otwarci od godz. 7:30 do 17:30. 

Dla wielu dzieci 1 września to powrót do przedszkola po bardzo długiej nieobecności, bardzo prosimy zatem o przygotowanie dzieci do tego wydarzenia, przeczyytanie na stronie internetowej w jakiej będa teraz sali, z jakimi paniami https://p50.edu.pl/2020/08/rozpoczecie-roku-szkolnego-organizacja-i-zasady-obowiazujace-od-1-wrzesnia-2020-r-w-przedszkolu/

Niestety, ze względu na bezpieczeństwo dzieci i nas wszystkich, nie będą Państwo do odwołania wchodzić z dzieckiem na teren przedszkola. Dzieci  po pomiarze temperatury, będą od Państwa odbierane przez pracowników przedszkola, a przy odbiorze, przyprowadzane do Państwa przez pracowników przedszkola. Przyjmowanie dzieci kończymy o godzinie 8.30. Po tej godzinie wszyscy pracownicy udadzą się do przydzielonych zajęć. Bardzo prosimy o zapoznanie się ze wszystkimi  niezbędnymi informacjami, które znajdą Państwo w zamieszczonej poniżej Procedurze i załącznikach.

Informacje dotyczące naszej pracy, oraz konieczne do wypełnienia druki, zostaną do Państwa wysłane przez nauczycieli oraz radę rodziców. Proszę o zapoznanie się z nimi, i aby ograniczyć czas przyjmowania dzieci do przedszkola, o wydrukowanie i wypełnienie zamieszczonych tam oświadczeń i zgód.

Serdecznie pozdrawiam i życzę nam wszystkim dużo zdrowia, spokoju i zrozumienia – Anna Kwiatkowska

Procedury obowiązujące w Przedszkolu Nr 50 w Warszawie – obowiązujące od dnia 1.09.2020r.

Pobierz (PDF, 2.64MB)

Pobierz (PDF, 1.46MB)

Pobierz (PDF, 261KB)

Pobierz (PDF, 602KB)

Pobierz (PDF, 624KB)

Pobierz (PDF, 590KB)

Procedura organizacji pracy przedszkoli prowadzonych przez m.st. Warszawę od 1 września 2020 r. i postępowania prewencyjnego pracowników przedszkoli oraz rodziców/opiekunów prawnych w czasie zagrożenia epidemicznego

GDE Error: Requested URL is invalid

Pobierz (PDF, 422KB)

Pobierz (PDF, 628KB)

Pobierz (PDF, 605KB)

Pobierz (PDF, 604KB)

Pobierz (PDF, 661KB)

Skip to content