animated sun
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud

Organizacja pracy przedszkola 24.08.2020r. – 31.08.2020r.

Szanowni Państwo,

Organizacja pracy przedszkola w dniach 1.07 – 3.08.2020r. została oparta na informacjach z ankiet skierowanych do Rodziców wszystkich przedszkolaków uczęszczających do naszego przedszkola.

Zgodnie z Państwa deklaracjami zostanie na ten czas uruchomionych 5 grup przedszkolnych. Godziny i skład grup zamieszczamy poniżej.

Przypominamy o konieczności zapoznania się i stosowania do Procedury obowiązującej w tych trudnych czasach  https://p50.edu.pl/2020/07/32865/

Dla ułatwienia zamieszczamy poniżej:

  • wzór oświadczenia, który prosimy przynieść do przedszkola w poniedziałek rano (nie dotyczy rodziców dzieci już uczęszczających w minionych tygodniach)
  • Oświadczenie Rodzica o stanie zdrowia do wypełnienia każdego dnia pobytu dziecka w przedszkolu. W miarę możliwości prosimy o przynoszenie rano już wypełnionych oświadczeń już ze sobą.

Jednocześnie przypominamy, że dzieci przyprowadzane są do przedszkola do godz. 8: 30! Zapewniamy, że wszystkie podjęte środki ostrożności mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom i ich rodzinom, ale także i pracowników przedszkola.

W związku z koniecznością zaplanowania żywienia i zamówienia żywności dla państwa dzieci prosimy o poinformowanie o ewentualnej rezygnacji z korzystania opieki przedszkolnej przynajmniej na dwa dni wcześniej. Informację o nieobecności prosimy zgłaszać TYLKO na adres: zglaszanie_nieobecnosci_p50@wp.pl


UWAGA – od dnia 24 sierpnia wszystkie dzieci wchodzić będą do przedszkola przez szatnię. Z uwagi na stan epidemii oraz wytyczne GIS (stan na 31.07.2020r.) w szatni jednocześnie przebywać będzie mogła ograniczona liczba dzieci i rodziców – max 14 dzieci wraz z jednym rodzicem. Dlatego zachęcamy, by przygotować dzieci do sprawnego przebrania się w szatni i szybkiego pożegnania z rodzicem. Prosimy o takie zaplanowanie godziny przyjścia do przedszkola, aby uniknąć kolejki oczekujących tuż prze śniadaniem.

Pomiar temperatury i przekazanie oświadczenia odbywać się będzie w wejściu do sali ruchowej, w obecności rodzica.

Z poważaniem

– Anna Kwiatkowska – Dyrektor Przedszkola Nr 50 w Warszawie

GDE Error: Requested URL is invalid

Pobierz (DOCX, 13KB)

Pobierz (PDF, 518KB)

 

Skip to content