animated sun
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud

Organizacja pracy przedszkola 01.07.2020r. – 3.08.2020r.

Szanowni Państwo,

Organizacja pracy przedszkola w dniach 1.07 – 3.08.2020r. została oparta na informacjach z ankiet skierowanych do Rodziców wszystkich przedszkolaków uczęszczających do naszego przedszkola.

Zgodnie z Państwa deklaracjami zostały na ten czas uruchomione 4 grupy przedszkolne. Godziny i skład grup zamieszczamy poniżej.

Przypominamy o konieczności zapoznania się i stosowania do Procedury obowiązującej w tych trudnych czasach  https://p50.edu.pl/2020/07/32865/

Dla ułatwienia zamieszczamy poniżej:

  • wzór oświadczenia, który prosimy przynieść do przedszkola w poniedziałek rano (nie dotyczy rodziców dzieci już uczęszczających w minionych tygodniach)
  • Oświadczenie Rodzica o stanie zdrowia do wypełnienia każdego dnia pobytu dziecka w przedszkolu.W miarę możliwości prosimy o przynoszenie rano już wypełnionych oświadczeń już ze sobą.

Jednocześnie przypominamy, że dzieci przyprowadzane są do przedszkola do godz. 8: 30, po tej godzinie ze względów bezpieczeństwa przedszkole będzie zamknięte!). Zapewniamy, że wszystkie podjęte środki ostrożności mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom i ich rodzinom, ale także i pracowników przedszkola.

W związku z koniecznością zaplanowania żywienia i zamówienia żywności dla państwa dzieci prosimy o poinformowanie o ewentualnej rezygnacji z korzystania opieki przedszkolnej przynajmniej na dwa dni wcześniej. Informację o nieobecności prosimy zgłaszać TYLKO na adres: zglaszanie_nieobecności_p50@wp.pl

Z poważaniem

– Anna Kwiatkowska – Dyrektor Przedszkola Nr 50 w Warszawie

Pobierz (PDF, 419KB)

Pobierz (PDF, 518KB)

Pobierz (DOCX, 13KB)

 

Skip to content