animated sun
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud

Komunikat w sprawie uruchomienia przedszkola

Szanowni Państwo,

Informujemy, że Przedszkole planujemy wstępnie otworzyć od 18 maja br. Wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego związane z funkcjonowaniem przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach w trakcie epidemii COVID-19, przedstawione 30 kwietnia 2020 r. raz 4 maja 2020r. budzą wątpliwości i wymagają doprecyzowania. W trosce o bezpieczne warunki opieki i pracy w przedszkolu razem z władzami samorządowymi Warszawy musimy opracować procedury i nową organizację pracy placówki. Jest to m.in. zakup środków ochrony osobistej oraz ustalenie warunków organizacji pracy przedszkoli (w tym naboru do grup o zmniejszonej o połowę liczebności).

Rozumiejąc, że w związku z wprowadzeniem II etapu znoszenia ograniczeń związanych z COVID-19 część z Państwa zobowiązana jest wrócić do obowiązków zawodowych, zostaną podjęte wszelkie możliwe działania, aby jak najszybciej, w bezpiecznych warunkach, zapewnić opiekę najmłodszym warszawiakom. 

Miasto stołeczne Warszawa planuje otworzyć Przedszkola i oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych od 18 maja br. Termin ten uzależniamy jest jednak od uzupełnienia wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego oraz możliwości dokonania w tak krótkim czasie zakupu środków ochrony osobistej.

 

Skip to content