animated sun
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud

Żabki w domu pracują jak mróweczki

 Mimo, że są to najmłodsze dzieci przedszkolne, nie mówią : „mamo, tato, nudzi mi się”. Bardzo aktywnie wykorzystują czas, który spędzają w domu razem z rodzicami.

Dziękujemy Rodzicom i Dzieciom za relację z tego bardzo wyjątkowego czasu.

Cieszymy się, że korzystacie Państwo z naszego wsparcia i udostępnionych materiałów i kart pracy.

Wiemy, że dzieci chętnie śpiewają piosenki, pieką ciasteczka, rozwijają pasje gotowania, malują, konstruują, bawią się, pomagają w sprzątaniu, pięknie współpracują z rodzeństwem.

Ogromną radość sprawiają dzieciom prace plastyczne i eksperymenty.

Z ciekawością oglądają serię filmów „Było sobie życie” (temat bardzo na czasie – między innymi film o wirusach). Kończą pracę plastyczną na konkurs „Mój wymarzony zawód”. Posiały też kwiatki i warzywa.

Żabki pod czujnym okiem rodziców robią różne ćwiczenia: logopedyczne, gimnastyczne. Bardzo ciekawe były ćwiczenia gimnastyczne na domowym torze przeszkód.

Niektórzy spotkali ślady wiosny w lesie, a inni bardzo zainteresowali się Układem Słonecznym.

Dzieci tęsknią za ciociami i przedszkolem. My również tęsknimy za naszymi przedszkolakami i cieszymy się, że możemy zobaczyć naszych podopiecznych na zdjęciach. Z radością patrzymy na uśmiechnięte buzie naszych Żabek. Pękamy z dumy oglądając bardzo pomysłowe konstrukcje, dzieła artystyczne i świetne zabawy.

Z przyjemnością zapraszamy do galerii zdjęć.

Katarzyna Grabowska i Izabela Pawlak

 

Skip to content