animated sun
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud

PAP OFF – NIE PODDAJEMY SIĘ, RAZEM DZIAŁAMY DALEJ NA ODLEGŁOŚĆ :)

PAP OFF – NIE PODDAJEMY SIĘ, RAZEM DZIAŁAMY DALEJ NA ODLEGŁOŚĆ 🙂

Drodzy Rodzice,

Zdajemy sobie sprawę z tego, że to, co dzieje się wokół nas nie jest łatwe dla wszystkich – małych i dużych, pracujących i tych, co zostali pracy pozbawieni, tych, którzy mogą przebywać bezpiecznie w domu i tych, którzy muszą pracować poza domem…

Dlatego zapraszamy  Was – drogie przedszkolaki i Was – najwspanialsi Rodzice do realizacji tego niezwykłego przedsięwzięcia z naszego przedszkolnego życia w nowy wymiarze – zdalnym 🙂

Zapewne niedowierzacie, że to możliwe, macie już dość „zdalnej” nauki… Ale to, co Wam proponujemy, to całkiem inne zajęcie – kreatywne, radosne, budujące dalej naszą przedszkolna społeczność, do której – mamy nadzieję – wkrótce wrócicie. 🙂

Nie traćmy czasu, DAMY RADĘ! Każdy z Was ma już spory zestaw doświadczeń i kompetencji, które mogą w nawet w tak trudnych okolicznościach rozkwitną i zaowocować.

Dowody? Sami zobaczcie tylko, co zrealizowaliśmy RAZEM do tej pory!

Pobierz (PDF, 2.04MB)

Skip to content