Raz, dwa, trzy! Do zabawy i udziału w konkurach gotowy jesteś TY!

Kochane dzieci,

Serdecznie Was zapraszamy do udziału w konkursach, które przygotowało nasze przedszkole oraz inne przedszkola w Warszawie i w Polsce.

Z Waszymi talentami i pomysłowością możecie wykonać wspaniałe dzieła, prace, zadania – zachęcamy Was bardzo gorąco!

Prace prosimy przynieść do przedszkola – w godzinach 8 – 16, w wejściu do przedszkola w tzw. akwarium zostało wystawione pudełko “korespondencyjne” 🙂  z napisem “prace konkursowe”

Śmiało możecie wybierać z propozycji, które znajdują się poniżej. Dla każdego znajdzie się coś fajnego:

Konkursy dla naszych przedszkolaków:

1. Przedszkolna Galerii Kulinarnej, gdzie możecie podzielić się efektami swojej pracy w kuchni oraz Przedszkolnej Książki Kulinarnej z Waszymi ulubionymi, domowymi przepisami https://p50.edu.pl/2020/03/zaprazamy-do-tworzenia-naszej-przedszkolnej-galerii-kulinarnej-gdzie-mozecie-podzielic-sie-efektami-swojej-pracy-w-kuchni-oraz-przedszkolnej-ksiazki-kulinarnej-z-waszymi-ulubionymi-domowymi-przepisa/ – do otwarcia przedszkola
  2. „Mój wymarzony zawód” – praca plastyczna płaska, wykonana dowolną techniką plastyczną (rysunek, malunek, grafika, collage, itp.), format A4 ilustrująca wymarzony zawód (prace prosimy opatrzyć metryczką zawierającą imię, nazwisko, wiek dziecka) – do 20.04.2020r. (lub do otwarcia przedszkola)
  3. Dziecko autorem książki – zbliżamy do Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich (23.04.2020r.) – zachęcamy wszystkie dzieci do napisania oraz wydania własnej książeczki – wielkość, rozmiar, format dowolny J (prace prosimy opatrzyć metryczką zawierającą imię, nazwisko, wiek dziecka) – do 20.04.2020r. (lub do otwarcia przedszkola)