animated sun
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud

Rekrutacja – odwołanie Dnia Otwartego w przedszkolu w dniu 12.03.2020r. oraz terminy składania wniosków

Zmiana zasad rekrutacji do przedszkoli i I klas szkół podstawowych, w związku z koronawirusem w Polsce

Wnioski przyjmowane będą do 20 marca. Rodzice mogą skorzystać z dwóch sposobów:

  1. Wysłanie skanu wniosku i pozostałych dokumentów drogą mailową na adres  placówki. Adresy mailowe i numery telefonów placówek  można znaleźć na stronach przedszkoli lub na stronie Biura Edukacji www.edukacja.warszawa.plW zakładce Edukacja warszawska/ szkoły i placówki publiczne w zestawieniu w pliku excel.
  2. Dostarczenie dokumentów w wersji papierowej do placówki. W placówce zachowane są zaostrzone reguły sanitarne: płyn do dezynfekcji rąk,  ograniczony kontakt z pracownikami, zachowanie odpowiedniego – 1.5 metrowego dystansu między obecnymi w budynku. Ewentualne konsultacje udzielane są wyłącznie telefonicznie i mailowo.

W wypadku niemożności otrzymania z zakładu pracy zaświadczenia, placówki będą przyjmować oświadczenia rodziców o ich późniejszym dostarczeniu dokumentów.

Warszawa, 15.03.2020r.

————————————————————————————————————-

Szanowni Państwo,

W związku z tym, iż od 12 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone oraz ze względu na bezpieczeństwo dzieci, które przebywają jeszcze pod opieką placówki do 13.03.2020r.  odwołane zostaje spotkanie (DZIEŃ OTWARTY) w dniu 12.03.2020r. dla rodziców ubiegających się o przyjęcie dzieci do przedszkola w roku szkolnym 2020/2021.

Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich na wirtualny spacer po naszym przedszkolu, czyli na naszą stronę internetową: p50@edu.pl 🙂

Jednocześnie informuję, że godziny składania wniosków o przyjęcie dziecka do przedszkola nie ulegają zmianie.

Dyrektor Przedszkola Nr 50 – Anna Kwiatkowska

 

 

Skip to content