animated sun
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud

Rozpoczynamy zajęcia integracji sensorycznej w naszym przedszkolu :)

Drodzy Rodzice,

W lutym rozpoczynamy zajęcia integracji sensorycznej w naszym przedszkolu. Zajęcia prowadzone będą przez terapeutę SI, p. Agnieszkę Głowacką.

Dni i godziny w których odbywać się będą zajęcia:

Poniedziałek, g. 13:00-18:00

Wtorek, g. 9:00-15:00

Środa, g. 9:00-15:00

Czwartek, g 13:00-18:00

 

Zapraszamy do udziału w zajęciach dzieci które już posiadają diagnozę SI. W celu potwierdzenia chęci uczestnictwa, prosimy o podpisanie oświadczenia dostępnego u terapeuty. Prosimy ż o kontakt osobisty z terapeutą.

Informujemy również o możliwości przeprowadzenia diagnozy integracji sensorycznej. Diagnoza wykonywana jest w ciągu trzech/czterech zajęć, podczas których terapeuta przeprowadza wywiad z rodzicami, obserwuje dziecko podczas spontanicznej i kierowanej zabawy, a także w przypadku dzieci powyżej 4 roku życia – specjalistycznych testów. Rodzice zainteresowani przeprowadzeniem diagnozy u swojego dziecka, proszeni są o wpisanie się na listę spotkań z terapeutą integracji sensorycznej (lista została wywieszona w szatni przedszkolnej, na tablicy informacyjnej specjalistów))

Zajęcia mają charakter indywidualny. Zapisane dzieci będą mogły w nich uczestniczyć raz w tygodniu.

 

Skip to content