animated sun
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud

Święto Babci i Dziadka w grupie Misiów i Smerfików

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla Babć i Dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. W tym tygodniu w naszym przedszkolu obchodziliśmy we wszystkich grupach Dzień Babci i Dziadka.  

Na wstępie każda z grup powitała swoich najukochańszych gości w salach, gdzie dzieci razem z paniami nauczycielkami przywitały wszystkich ciepłymi słowami, a następnie wierszem i piosenką złożyli serdeczne życzenia. Mali artyści z przejęciem śpiewali i deklamowali, a goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Następnie Misie oraz Smerfy obdarowały swoich ukochanych gości upominkami, przygotowanymi własnoręcznie. Były to piękne prawdziwe arcydzieła wykonane rączkami kochających wnuków.

Następnie każda rodzina miała okazję uczestniczyć w warsztatach plastycznych, w czasie których wszyscy z zaangażowaniem wykonywali drzewo geologiczne swojej rodziny. Wspólnie spędzony czas był okazją do rozmów, dzielenia się wrażeniami, a przede wszystkim umocnienia więzi rodzinnych i bliższego poznania się. Zaangażowanie Babć i Dziadków  sprawiło dzieciom wiele radości, a atmosfera tego spotkania była wspaniała!  

Zadatkowym prezentem dla Babć i Dziadków była możliwość wysłuchania wypowiedzi wnuków na ich temat – przed spotkaniem każda z grup nagrała swoja audycję „Moja Babcia i mój Dziadek”, którą dumnie zaprezentowaliśmy w czasie spotkania.

Zapraszamy do galerii, w której prezentujemy wyżej wspomnianą audycję oraz zdjęcia.

Misie

Smerfy

 Galeria zdjęć:

Skip to content