animated sun
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud

Święto Babci i Dziadka w grupie Pszczółek i Muminków

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla Babć i Dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. W tym tygodniu w naszym przedszkolu obchodziliśmy we wszystkich grupach Dzień Babci i Dziadka.  

Na wstępie każda z grup powitała swoich najukochańszych gości w salach, gdzie dzieci razem z paniami nauczycielkami przywitały wszystkich ciepłymi słowami, a następnie wierszem i piosenką złożyli serdeczne życzenia. Mali artyści z przejęciem śpiewali i deklamowali, a goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Następnie Pszczółki i Muminki obdarowały swoich ukochanych gości upominkami, przygotowanymi własnoręcznie. Były to piękne prawdziwe arcydzieła wykonane rączkami kochających wnuków.

Następnie każda rodzina miała okazję uczestniczyć w warsztatach plastycznych, w czasie których wszyscy z zaangażowaniem wykonywali drzewo geologiczne swojej rodziny. Wspólnie spędzony czas był okazją do rozmów, dzielenia się wrażeniami, a przede wszystkim umocnienia więzi rodzinnych i bliższego poznania się. Zaangażowanie Babć i Dziadków  sprawiło dzieciom wiele radości, a atmosfera tego spotkania była wspaniała!  

Zadatkowym prezentem dla Babć i Dziadków była możliwość wysłuchania wypowiedzi wnuków na ich temat – przed spotkaniem każda z grup nagrała swoja audycję „Moja Babcia i mój Dziadek”, którą dumnie zaprezentowaliśmy w czasie spotkania.

Zapraszamy do galerii, w której prezentujemy wyżej wspomnianą audycję oraz zdjęcia.

Pszczółki

https://www.youtube.com/watch?v=Ex2flN5aT5s

 

Muminki

Galeria zdjęć:

 

 

 

 

Skip to content