animated sun
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud

24.01.2020 PAP OFF – III RODZINNA GALA FILMOWA

W kameralnej grupie, w radosnym nastroju, w nowo wyremontowanych salach w naszej przedszkolnej pracowni odbyła się III Rodzinna gala filmowa.

Przed rozpoczęciem  projekcji filmu wszyscy sprawdzili swoją wiedzę na temat savoir-vivre w teatrze i kinie. Dzieci z pomocą swoich rodziców bezbłędnie odpowiadały na pytania i rozszyfrowały Quiz. Rodzinne spotkanie w przedszkolnym kinie kontynuowaliśmy bogatsi o wiedzę związaną z savoir vivre. Zapach popcornu przygotowanego specjalnie na tą okazję  przez  nasze Panie z kuchni zachęcał do chrupania go podczas oglądania filmu. Wszyscy przyjęliśmy najwygodniejsze dla nas pozycje – kto miał ochotę leżał, kto chciał siedział – i rozpoczęliśmy wspólne oglądanie bajki pt. „Życzenie Annabell” – Jest to bardzo wzruszający film: Wigilijny wieczór to czas pełen niespodzianek. Kiedy rozbłyśnie pierwsza gwiazdka zwierzęta zaczynają mówić ludzkim głosem. I wszyscy czekają, aż pojawią się sanki Świętego Mikołaja, do których zaprzężone są wspaniałe renifery. Dorośli, dzieci i zwierzęta pragną, aby spełniły się ich najskrytsze marzenia. Tak, tak zwierzęta też marzą i chciałyby, aby te marzenia spełniły się! Mały cielaczek (ANNABELLA) bardzo chciałaby zostać reniferem i ciągnąć sanie Świętego Mikołaja.

Wspólnie obejrzany film bardzo się wszystkim podobał i trzeba podkreślić, iż nasi uczestnicy zachowali się z najwyższą kulturą! 🙂

Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie rodzinne w lutym – Rodzinny przekaz artystyczny i niespodzianka warsztatowa dla rodzin. Dziękujemy Wszystkim, którzy uczestniczą w popołudniowych spotkaniach projektu PAP OFF- cieszymy się, że znajdujecie czas i macie chęć by pobyć  i tworzyć w przedszkolu z innymi rodzinami w piątkowe popołudnie.

 

Skip to content