animated sun
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud

Spotkanie z Mikołajem

Spotkanie z Mikołajem 11 grudnia 2019

Już od rana wszystkie dzieci wypatrywały upragnionego Gościa. Na ten wyjątkowy w roku dzień pięknie ozdobiliśmy nasze przedszkole. Kolorowe girlandy, światełka oraz choinka, a także prace dzieci tworzyły wyjątkowy nastrój. Pierwsza pojawiła się Śniegowa Gwiazdka i opowiedziała dzieciom o przygodzie Mikołaja, który z powodu braku śniegu nie mógł przybyć razem z nią do naszego przedszkola. Potrzebna była pomoc dzieci, aby razem ze Śniegową Gwiazdką udało się uratować to długo wyczekiwane spotkanie. Dzieci pomogły chętnie i już wkrótce pojawił się Mikołaj, który przyleciał Śniegolotem.

Podczas wesołej zabawy ze Śniegową Gwiazdką i Mikołajem wszyscy byli radośni, uśmiechnięci i chętnie brali udział w korowodach, tańcach i konkursach.

Pan fotograf zrobił wiele zdjęć, a szczęśliwe przedszkolaki bardzo cieszyły się z prezentów.

Skip to content