animated sun
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud

Smerfy i IV Ursynowski Przegląd Piosenki w Języku Angielskim

Przedświąteczny czas sprzyja celebrowaniu bożonarodzeniowych spotkań i w tym duchu w Przedszkolu 159 odbył się IV Ursynowski Przegląd Piosenki w Języku Angielskim ” Let’s sing in English – Joyful Christmas time” pod honorowym patronatem Burmistrza Gminy Ursynów, w którym uczestniczyły także dzieci z naszego przedszkola. W uroczystym spotkaniu wzięło udział 10 grup z ursynowskich przedszkoli a nasze Przedszkole reprezentowały Smerfy przygotowane przez Nauczycielki: p. Agnieszkę Kędziorek – Juszko, Joannę  Pryfer oraz Joannę Kalbarczyk. Wszystkie występy były niezwykle świąteczne i dostarczyły widzom wielu wzruszeń artystycznych. Dzieci miały barwne stroje, a wykonaniu piosenek towarzyszyły elementy tańca czy pokazu ruchowego. W nagrodę dzieci otrzymały dyplom uczestnictwa, upominki rzeczowe oraz słodki poczęstunek. Było to niewątpliwie przedpołudnie pełne przedświątecznych wrażeń, co widać na zdjęciach, do obejrzenia których serdecznie zapraszamy.

Skip to content