animated sun
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud

6.12.2019  PAP OFF – RODZINNY PRZEKAZ ARTYSTYCZNY

W dniu dzisiejszym w kameralnych warunkach  nasze przedszkolne rodziny podczas rodzinnego przekazu artystycznego spędzały wspólnie bardzo twórczo czas .Wszystkie dzieci na całym świecie potrzebują bezwarunkowej akceptacji, bezpieczeństwa, relacji opartej na wzajemnym szacunku i zaufaniu, a także słów, które pomagają im poznawać i rozwijać wewnętrzny potencjał. Potrzebują wspólnie spędzanego czasu. Żadna zabawka nie zastąpi tych jakości. Nie chodzi tu o konieczność spędzania wielu godzin na wspólnych zabawach. W dzisiejszym świecie zobowiązania zawodowe lub inne obowiązki często zostawiają rodzicom niewiele czasu na życie rodzinne. A w życiu rodzinnym nie chodzi o liczbę wspólnie spędzonych godzin, lecz o to, co w tym czasie robimy, co jeszcze moglibyśmy zrobić w przyszłości, a także o to, czy na pewno jest to nasz wspólny czas. Podczas warsztatów niezaprzeczalnie był to wspólny rodzinny czas, podczas którego zadaniem rodzin było wymyślenie zimowej bajki. Rodzice wspólnie z dziećmi tworzyli treść bajek i skrzętnie je spisywali. Dzieci tworzyły ilustracje do opowiadań. Na koniec naszego spotkania do każdej bajki został nagrany dźwięk. Dziękujemy wszystkim rodzinom za zaangażowanie w realizacje projektu PAP OFF, za wspólnie spędzony czas, a tych którzy nie mogli uczestniczyć w piątkowym spotkaniu zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania 6 wspaniałych historii oraz do wykorzystania tego działania w domowym zaciszu. Z ogromną przyjemnością zamieścimy wszystkie bajki stworzone i nagrane w domach naszych przedszkolaków na naszej stronie internetowej.

“Bajka o super Zingsie co ratuje Święta”

 

“Szczurek i Elza”

“Zimowe drzewko”

“Potwór jeździ na łyżwach”

“Bałwanek Ferdzio i jego zgubiony nos”

“Bajka o Świętym Mikołaju”

Skip to content