animated sun
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud

Światowy Dzień Pluszowego Misia w Naszym Przedszkolu

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo “czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”

Tego dnia wiele dzieci przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem – Misiem. Każdy był piękny, wyjątkowy i ważny dla swojego właściciela. Uroczysty dzień rozpoczął się od znalezienia w Sali odpowiedniego miejsca dla naszych gości J a następnie dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy. Poznaliśmy lub też przypomnieliśmy sobie wspólnie historię święta, dzieci wysłuchały i same również recytowały wiersze o misiach, bawiły się przy piosenkach, czytaliśmy przygody „Kubusia Puchatka”,  „Misia Padingtona” i „Misia Uszatka”. Misie były kolorowane, malowane i wyklejane. Każde dziecko miało też okazję złożyć życzenia swojemu miśkowi i powiedzieć mu, za co tak naprawdę go kocha.
Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego misia kolegom i możliwość zabawy z pluszakiem nawet na zajęciach z rytmiki.
Miś jest bardzo ważny w rozwoju każdego dziecka. Można go przytulić, a nawet zwierzyć mu się z sekretów.
Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie we wspomnieniach dzieci na długi czas. Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z tego dnia w przedszkolu.

Skip to content