animated sun
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud

Ogólnopolska akcja “Szkoła do hymnu”

W piątek, 8 listopada zabrzmiał w naszym przedszkolu Mazurek Dąbrowskiego. Wszystkie nasze przedszkolaki wraz kadrą przedszkola uroczyście odśpiewały cztery zwrotki hymnu. Brawo!
W ten sposób przyłączylism się do akcji “Szkoła do hymnu” mającej na celu upamiętnienie ważnej dla Polaków daty – 11 listopada. Do wzięcia udziału w akcji zachęcało Ministerstwo Edukacji Narodowej.
Wspólne odśpiewanie hymnu w szkołach i przedszkolach to kontynuacja zeszłorocznej akcji ,,Rekord dla niepodległej”, ale także ważny w naszej przedszkolnej edukacji patriotycznej element. Przez cały tydzień we wszystkich grupach realizowane były tematy związane z Polską – podczas zajęć poznawały symbole narodowe, a także zapoznały się z historią swojego kraju. Wykonały również piękne prace plastyczne związane z Polską. Ten dzień przeżyliśmy dumnie i z uśmiechem na twarzy, jak każdy patriota.

Skip to content