animated sun
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud

Motylki z wizytą u emerytowanych nauczycieli z koła ZNP

Występ Motylków dla seniorów

5 listopada grupa „Motylków” pojechała do zaprzyjaźnionych z naszym przedszkolem emerytowanych nauczycieli z koła emerytów Związku Nauczycielstwa Polskiego.

Zazwyczaj to my gościmy u siebie emerytowanych nauczycieli, ale tym razem pojechaliśmy na spotkanie z nimi do  ich siedziby, czyli na ulicę Odyńca. Przejęte i zaangażowane Motylki zaraz po śniadaniu sprawnie ruszyły w drogę metrem.

Występ był znakomity – bowiem jest to grupa niezwykle roztańczona – co dzieci udowodniły w 20 minutowym tanecznym występie. Oczywiście złożyły też życzenia emerytom i zaprosiły ich do nas na koncert wiosenny, który odbędzie się w marcu przyszłego roku (warto tutaj przypomnieć, iż nasze przedszkole corocznie urządza koncert  dla emerytów z sekcji ZNP od blisko 20 lat!).

I wiesze i tańce spotkały się z ogromnym uznaniem widzów, a z zadowolone Motylki śmiało mogą powiedzieć, że bardzo pięknie reprezentowały nasze przedszkole!  

Skip to content