animated sun
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud

II Przegląd filmów animacji poklatkowej w twórczości przedszkolaków – prezentacja filmu “Plastuś”

17 czerwca przedstawiciele naszego przedszkola – grupa „Misie” udały się do Domu Kultury Kadr przy ul. Wincentego Rzymowskiego na II Przegląd filmów animacji poklatkowej w twórczości przedszkolaków.

Nasz film „Plastuś” został stworzony w ramach realizacji tegorocznego  KSW – Kopalnia Sensorycznych Wrażeń. Wszystkie dzieci były autorami naszego filmu, każdy przedszkolak miał okazję włożyć swój wkład  – mniejszy lub większy – wkład.

Radość małych twórców była ogromna, kiedy już zmontowany film został im zaprezentowany. Nie mniejszą radość i dumę odczuwały dzieci z grupy „Misie”, które nie tylko miały okazję uczestniczyć w podsumowaniu Przeglądu filmów animacji poklatkowej, ale odebrać nagrodę dla Przedszkola z rąk organizatorów.

Wielkie brawa należą się również wszystkim naszym przedszkolakom, twórcom wspólnego, przedszkolnego filmu pt. „Plastuś”

 

Skip to content