animated sun
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud

Rodzice dzieciom z okazji ich święta

31 maja rodzice naszych przedszkolaków wystawili bajkę pt. “Morskie opowieści”. Bajka była dedykowana przedszkolakom z okazji Dnia Dziecka. Była to niespodzianka dla dzieci, które wcale nie wiedziały, że ich rodzice będą brać udział w tym przedsięwzięciu. Ze strony kadry przedszkolnej rodziców wspierała niezastąpiona pani Monika, pani Ania oraz pani Sylwia.

Rodzice wcielili się w postacie z bajki, opracowali scenografię oraz muzyczną oprawę dla przedstawienia.   Dzieci uważnie słuchały, oglądały przedstawienie i z wielkim zaciekawieniem śledziły losy głównych bohaterów. Bajka wszystkim się podobała o czym świadczył śmiech dzieci, gromkie brawa oraz owacje na stojąco.

Warto zaznaczyć, że podczas poprzedzających występ spotkań rodzice mieli szansę  lepiej się  poznać. Chętnie uczyli się swoich ról, przygotowywali scenografię i angażowali się w wykonanie strojów. Atmosfera prób dała wiele radości, zachęcamy do udziału w przyszłym roku.

Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy brali udział w przedstawieniu za zaangażowanie, piękne bajkowe stroje oraz niezapomniane wrażenia.

Wyrazy uznania dla wszystkich „aktorów”,

wielkie brawa , piękny występ !!!

Skip to content