animated sun
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud

VI Rodzinne Wierszykowanie

W dniu  15. 05. 2019r. w naszym przedszkolu odbyło się już po raz szósty: „Rodzinne Wierszykowanie”. W tym roku uroczystość przebiegała pod hasłem: „Nasze ulubione wierszyki”

Podczas uroczystości dzieci wraz ze swoimi rodzicami mieli okazję do zaprezentowania przygotowanych przez siebie interpretacji znanych i lubianych wierszy polskich poetów. Celem naszego „Rodzinnego Wierszykowania” było: rozbudzanie zainteresowania najmłodszych poezją dziecięcą, prezentacja talentów aktorskich i recytatorskich a przede wszystkim wspólnie spędzony czas dzieci z rodzicami i znakomita zabawa.

W tym roku nasza przedszkolna scena gościła 10 młodych i odważnych artystów, którym towarzyszyli ich najbliżsi  – mamy,  tatusiowie oraz rodzeństwo. Usłyszeć mogliśmy m. in. wiersze: „Psie smutki”, „Bambo”, „Globus” – Jana Brzechwy, „Na straganie” – Juliana Tuwima. Nie zabrakło również ciekawych rekwizytów przygotowanych przez uczestników.

Występy wszystkich artystów zostały nagrodzone dużymi brawami. Na koniec, wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowy dyplom oraz książeczkę.

Wszystkim artystom małym i dużym BARDZO DZIĘKUJEMY za trud, zaangażowanie i dostarczenie nam wielu niezapomnianych emocji oraz wrażeń.

Do zobaczenia za rok!!!

Skip to content