animated sun
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud

Koncert Wiosenny dla seniorów

13 maja  br. o godz.  10:30 gościliśmy w Przedszkolu wyjątkowych gości – emerytowanych nauczycieli z ZNP – na wyjątkowym wiosennym koncercie.

Po raz już piąty razem powitaliśmy wionę, tym razem przedstawieniem pt. „Pyza na Polskich dróżkach”. W koncercie brały udział przedszkolaki z 3 grup. Piękne wiosenne dekoracje całego przedszkola, bardzo kolorowe stroje małych „artystów”, bogaty program artystyczny – tańce i piosenki utwierdziły wszystkich, że to już WIOSNA.

Dostojni widzowie z zachwytem, wzruszeniem i dodającym otuchy uśmiechem na twarzy nagradzali dzieci brawami, na które z pewnością zasłużyły!!! Niektórzy goście głośno i radośnie razem z naszymi artystami śpiewali wiosenne piosenki. Wszyscy doskonale się bawili.

Po zakończonym koncercie nasi honorowi goście serdecznie dziękowali dzieciom, nauczycielom i dyrekcji za zaproszenie, za wspólne radosne powitanie wiosny oraz za stworzenie im okazji do wspomnień związanych z ich pracą z dziećmi.

Po występach emerytowani nauczyciele przy herbatce wspominali nasze coroczne spotkania na przedszkolnych koncertach, których było już 19! To był bardzo miły, ważny dla wszystkich dzień 🙂

Skip to content