animated sun
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud

ROK SZKOLNY 2019/2020

Szanowni Państwo,

zgodnie z harmonogramem 10 kwietnia 2019 r. o godz.13:00 w przedszkolach i w szkołach podstawowych zostaną opublikowane listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych.

Informacja ta będzie również dostępna dla rodziców w systemie rekrutacyjnym, po zalogowaniu się na koncie dziecka.

Rodzice dzieci zakwalifikowanych do przyjęcia, w terminie od 10 do 17 kwietnia br. (do godz. 16.00) składają potwierdzenie woli zapisu do przedszkola, do którego dziecko zostało zakwalifikowane.

Potwierdzenie woli zapisu rodzice /opiekunowie prawni mogą:

  • składać osobiście w przedszkolu, do którego dziecko zostało zakwalifikowane

             lub

  • elektronicznie potwierdzić wolę zapisu w systemie rekrutacyjnym – po zalogowaniu się na konto kandydata, należy ,,kliknąć” przycisk “Przejdź do podglądu podania” i w kolejnym kroku należy wybrać przycisk “Potwierdź wolę zapisu” (instrukcja dla rodziców będzie dostępna w systemie rekrutacyjnym). Elektroniczne potwierdzenie woli zapisu jest wystarczające i nie wymaga złożenia w przedszkolu/szkole ,,papierowego” druku.

 Niepotwierdzenie woli zapisu dziecka do przedszkola jest równoznaczne z rezygnacją z miejsca.

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE WYPEŁNIONE I PODPISANE  DRUKI POTWIERDZENIA ZAPISU DZIECKA DO PRZEDSZKOLA SKŁADAĆ MOŻNA  W NASZYM PRZEDSZKOLU W  GODZINACH 8:00 – 16:00 OD  10 KWIETNIA OD GODZ. 13.00 DO  17 KWIETNIA DO GODZ. 16.00

Skip to content