animated sun
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud

Misie z wizytą w Przedszkolu 366 – VI Przegląd Teatrzyków Przedszkolnych.

14 lutego dzieci z grupy Misie, wybrały się do zaprzyjaźnionego przedszkola, aby obejrzeć przedstawienie w wykonaniu dzieci z P 366, przygotowanego przez grupę Żabek.

Obejrzeliśmy przedstawienie pt. „ Babuleńka i koziołek”. Mali Artyści pięknie zaprezentowali się na scenie i dostarczyli nam wiele radości i wzruszeń. Wystąpił przemiły Koziołeczek, wspaniała Babuleńka, rezolutna Wnuczka, a także apetyczne Kapustki i sympatyczne Wilki. Z uwagą śledziliśmy los psotnego koziołka, kłopoty babci i wnuczki. Poznaliśmy zwyczaje zwierząt, wczuwaliśmy się w emocje bohaterów i z przyjemnością słuchaliśmy wesołych piosenek. Historia Babuleńki i koziołka łakomczucha skończyła się oczywiście szczęśliwie, wszyscy nauczyli się sztuki zrozumienia innych, przebaczenia, szczerego postanowienia poprawy. Bardzo rytmiczny refren piosenki o Babuleńce i Koziołeczku towarzyszył nam jeszcze długo po przedstawieniu. A ten koziołeczek swawolny i pusty wyjadł babuleńce ogródek kapusty. fik mik fik mik szwadyrydy rydy rach ciach ciach ogródek kapusty.

Dziękujemy Dyrekcji i Nauczycielom Przedszkola 366 za zaproszenie, za piękny występ dzieci, pyszny poczęstunek i gorąco gratulujemy Żabkom Aktorom.

Skip to content