animated sun
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud

Świąteczny koncert muzyczny

7 grudnia nasze przedszkolaki miały możliwość ponownego spotkania z muzykami z zaprzyjaźnionej agencji artystycznej na spotkaniu muzycznym pt.: “KONCERT KOLĘDOWY”.

Muzycy wraz solistką przybliżyli naszym przedszkolakom anglojęzyczne oraz polskie utwory muzyczne związane ze świętami Bożego Narodzenia. Na początku zaprezentowano utwory w języku angielskim takie jak – SLEIGH RIDE, czy i JINGLE BELL’S w wersji rockowej i swingowej. Okazało się, że łagodna swingowa aranżacja jest przedszkolakom bardzo bliska i przy akompaniamencie muzyków razem z solistką ją zaśpiewali. Wspólny śpiew utworu wprowadził wszystkich w radosny nastrój. Kiedy artyści zaczęli wykonać nasze polskie kolędy takie jak – „CHRYSTUS SIĘ RODZI”, „PÓJDŹMY WSZYSCY DO STAJENKI”, czy „DZISIAJ W BETLEJEM” dzieci zaprezentowały ich znajomość poprzez wspólny śpiew.

Spotkanie artystyczne zakończyło się radosnym nastrojem i podziękowaniem artystów dla wszystkich uczestników za wspólny śpiew oraz złożeniem świątecznych życzeń bożonarodzeniowych.

 

Skip to content