animated sun
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud

Ale draka ? – dziś obchodzimy Dzień Przedszkolaka

Ale draka  ? – dziś obchodzimy Dzień Przedszkolaka

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka obchodzony jest 20.09.2018. Nasze przedszkole postanowiło świętować ten dzień do  21.09.2018. Tego dnia nauczyciele zaplanowali z dziećmi wiele wspólnych zabaw w salach i na terenie ogrodu przedszkolnego, aby radość z bycia przedszkolakiem zapanowała w dziecięcych głowach i serduszkach.

Natomiast już od samego rana grupy Motylków i Smerfów  szykowały się na spacer do Urzędu z niespodzianką dla wszystkich, którzy tego dnia o 9.30 byli w Ursynowskim Urzędzie .Flash mob i wspólna zabawa na planszach wielkoformatowych wprowadziła dorosłych w radosny stan i przypomniała im jak fajnie było jak byli mali. Wszyscy dobrze się bawili a dorośli choć na chwilę stali się dziećmi.Za wspólną zabawę  zostali nagrodzeni nie tylko brawami, ale także pamiątkowymi „lizakami” z logo przedszkola i graficznym znakiem Dnia Przedszkolaka.

Po powrocie do przedszkola  wszystkie grupy odbyły niesamowitą podróż po wyobraźni.  Abstrakcje Pablo Picassa poprowadziły nas po drodze  pełnej nieoczekiwanych przygód.   Sztuki doświadczam, przeżywam, czuję, dotykam, smakuję, wącham, widzę i słyszę – to zadania tegorocznego projektu. Dziś dołączyliśmy do naszych działań tworzenie – projektowanie.

Sztukę projektuję – zainspirowani różnorodnością naszych wyobraźni  postanowiliśmy zamknąć naszą małą sztukę  w buttonach, które każdy przedszkolak zabrał do domu na pamiątkę dzisiejszego dnia . Sztuka współczesna żyje w Przedszkolu Nr 50!?

Skip to content