animated sun
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud

Zapraszamy na zajęcia adaptacyjne – 3-latki

Szanowni Państwo!

W związku ze zbliżającym się rozpoczęciem roku szkolnego chciałabym przypomnieć i gorąco zachęcić do uczestniczenia w spotkaniach adaptacyjnych dla nowo przyjętych przedszkolaków.

Zajęcia adaptacyjne odbędą się 29 i 30 sierpnia w godzinach 10:00 – 12:00.

Są to dni kiedy dziecko przyprowadzane jest na krótko, pozostaje jeszcze pod opieką rodziców, ale także i swoich nauczycieli.  Początkowo obecność rodzica jest niezbędna, ale stopniowo będziecie mieli państwo okazję ją ograniczać.

Dla każdego 3-latka i jego Rodziców rozpoczęcie edukacji przedszkolnej, to ważne wydarzenie. Dlatego prosimy o takie zaplanowanie ostatnich dni sierpnia, aby Wasze dziecko pod opieką osoby najbliższej miało możliwość udziału w spotkaniach w naszym przedszkolu. Dzięki nim łagodniej i szybszej postępować będzie aklimatyzacji do nowego miejsca.

 

Plan spotkań adaptacyjnych dla dzieci nowo przyjętych do przedszkola na rok szkolny 2018/2019

29.08.2018r.10:00 – 12:00Spotkania w salach grup
30.08.2018r.10:00 – 12:00Spotkania w salach grup oraz zabawy na terenie ogródka przedszkolnego

 

Przed spotkaniami adaptacyjnymi zachęcamy Państwa do wirtualnego zapoznania się z nami – większość rzeczy, które organizowane są w przedszkolu, w czym uczestniczą dzieci i Rodzice opisane są naszej stronie internetowej przedszkola https://p50.edu.pl

Ważne:

Na naszej stronie internetowej przedszkola znajdują się dokumenty do wypełnienia. Prosimy o wydrukowanie ich i przyniesienie na spotkania:

https://p50.edu.pl/wazne-informacje/

https://p50.edu.pl/wazne-dokumenty/

Ponadto zachęcamy gorąco do dostarczenia „wyprawki” dziecka. Na poniedziałek – 3 września – pozostanie nam już tylko zadbać o dobry humor i nastrój. 🙂

 

 

Skip to content