animated sun
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud

Zapraszamy na spotkanie adaptacyjne – 5-latki

Szanowni Państwo!

W związku ze zbliżającym się rozpoczęciem roku szkolnego chciałabym przypomnieć i gorąco zachęcić do uczestniczenia w spotkaniach adaptacyjnych dla nowo przyjętych przedszkolaków.

Spotkanie adaptacyjne odbędzie się 30 sierpnia w godzinach 10:00 – 12:00.

Tego  dnia dziecko przyprowadzane jest na krótko, pozostaje jeszcze pod opieką rodziców, ale także i swoich nauczycieli, ma okazję poznać przedszkole, salę, otoczenie, w którym spędzi najbliższe miesiące.  Prosimy o takie zaplanowanie ostatnich dni sierpnia, aby Wasze dziecko pod opieką osoby najbliższej miało możliwość udziału w spotkaniach w naszym przedszkolu. Dzięki nim łagodniej i szybszej postępować będzie aklimatyzacji do nowego miejsca.

Przed spotkaniami adaptacyjnymi zachęcamy Państwa do wirtualnego zapoznania się z nami – większość rzeczy, które organizowane są w przedszkolu, w czym uczestniczą dzieci i Rodzice opisane są naszej stronie internetowej przedszkola https://p50.edu.pl

Ważne:

Na naszej stronie internetowej przedszkola znajdują się dokumenty do wypełnienia. Prosimy o wydrukowanie ich i przyniesienie na spotkania:

https://p50.edu.pl/wazne-informacje/

https://p50.edu.pl/wazne-dokumenty/

Ponadto zachęcamy gorąco do dostarczenia „wyprawki” dziecka. Na poniedziałek – 3 września – pozostanie nam już tylko zadbać o dobry humor i nastrój. J

 

 

 

Skip to content