animated sun
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud

Rodzinne Wierszykowanie – maj 2018r.

W dniu  09. 05. 2018r. w naszym przedszkolu odbyło się już po raz piąty: „Rodzinne Wierszykowanie”.

Podczas uroczystości dzieci wraz ze swoimi rodzicami mieli okazję do zaprezentowania przygotowanych przez siebie interpretacji znanych i lubianych wierszy polskich poetów. Celem naszego  „Rodzinnego Wierszykowania” było rozbudzanie zainteresowania najmłodszych poezją dziecięcą, prezentacja talentów aktorskich i recytatorskich a przede wszystkim wspólnie spędzony czas z rodzicami i znakomita zabawa.

W tym roku nasza przedszkolna scena gościła 15 młodych i odważnych artystów, którym towarzyszyli ich najbliżsi  – mamy,  tatusiowie oraz rodzeństwo. Usłyszeć mogliśmy m. in. wiersze: „Kwoka” , „Żuk”, „Kaczka Dziwaczka”, „Psie smutki” – Jana Brzechwy, Okulary”, „Rzepka”, „Abecadło” – Juliana Tuwima, „W ogródku” Doroty Gellner, „Robaczek i szpinaczek” Rafała Lasoty, „Kto Ty jesteś?..” Władysława Bełzy, „Ptaszek w gościnie” – Stanisława Jachowicza. Nie zabrakło również pięknych kostiumów i rekwizytów przygotowanych przez uczestników.

Występy wszystkich artystów zostały  nagrodzone dużymi brawami. Na koniec, wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkową książeczkę oraz dyplom.

Wszystkim artystom małym i dużym BARDZO DZIĘKUJEMY za trud, zaangażowanie i dostarczenie nam wielu niezapomnianych emocji oraz wrażeń.

Do zobaczenia za rok!!!

Skip to content