Muminki poznają kolejny zawód

22 maja grupę Muminków odwiedził tata Kubusia, aby opowiedzieć dzieciom o tym, co ciekawego robi w swojej pracy. Pan Szymon serca chłopców skradł natychmiast po informacji, iż jest pracownikiem firmy produkującej samochody. Krótki opis obowiązków oraz prezentacja kilku pomocy sprzedażowych sprawiła, że nawet dziewczynki były zainteresowane tematem spotkania. Dzieci z olbrzymim zaciekawieniem oglądały na testerze wygląd auta w różnych kolorach lakieru, oglądały i dotykały przykładowe tapicerki i wykończenia wnętrza samochodów. Bardzo cieszyły się też z otrzymanych kolorowanek oraz zabawkowego samochodu, który do tej pory cieszy się ogromną popularnością podczas zabaw dzieci. Bardzo dziękujemy Panu Szymonowi za ciekawe spotkanie i poświęcony nam czas!