animated sun
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud

Nasze przedszkolaki konkursie wokalnym “Jaki piękny jest świat”

18.04.2018roku dwie Smerfetki w kategorii czterolatków  oraz dzielna reprezentantka grupy „Misie”  w kategorii pięciolatków uczestniczyły w wokalnym konkursie pt.: „JAKI PIĘKNY JEST ŚWIAT” zorganizowanym przez Przedszkole nr 400 przy ulicy Lokajskiego na Ursynowie.

Dziewczynki pierwszy raz miały możliwość zaprezentowania swoich zainteresowań muzycznych i umiejętności wokalnych przed inną publicznością niż nasza przedszkolna. Nie ma, co ukrywać, że nie było tremy, bo była. Mimo to dziewczynki znakomicie sobie poradziły.

Najpierw wystąpiła Madzia, śpiewając piosenkę pt.: „Gramy w kolory” z repertuaru zespołu GAWĘDA. Hania zaprezentowała swoje umiejętności wokalne w piosence pt: ”Kolorowy wiatr” z animowanego filmu Disney’a  pt.: Pocahontas“, śpiewanej w polskiej wersji przez Edytę Górniak. Amelka zaśpiewała zaś “Słoneczne opowieści”. Występom dziewczynek w ciszy i z zainteresowaniem przysłuchiwała się zgromadzona publiczność, jak i obecne jury. Artystki zostały nagrodzone gromkimi brawami, a po zakończonych występach wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe upominki i wzięli udział w krótkiej sesji zdjęciowej.

Skip to content