animated sun
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud

Podsumowanie V Ursynowskiego Przeglądu Teatrzyków Przedszkolnych

Dnia 15 marca w Domu Kultury Imielin odbyło się uroczyste podsumowanie    V Ursynowskiego Przeglądu Teatrzyków Przedszkolnych pod Patronatem Burmistrza Dzielnicy Ursynów.

W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele wszystkich 15 placówek biorących udział w tegorocznym przeglądzie, wśród których znalazła się grupa „Motylki” reprezentująca nasze przedszkole.

Organizatorem przeglądu było Przedszkole nr 55, a na uroczystość podsumowującą  przybyli Łukasz Ciołko i Rafał Miastowski– z-cy Burmistrza Dzielnicy Ursynów oraz  Sylwia Krajewska – przewodnicząca Komisji Edukacji i Sportu w Radzie Dzielnicy Ursynów.

Po dokonaniu krótkiej prezentacji zdjęć z poszczególnych spektakli, wszystkie przedszkolaki odebrały gratulacje, dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Urząd Dzielnicy Ursynów oraz organizatora przeglądu. Przypomnijmy, że nasze przedszkole do przeglądu zgłosiło przedstawienie „Przygoda w Bałwankowie”, które dzieci wraz z nauczycielami przygotowali i wystawili dla Rodziców oraz Babć i Dziadków.

Na zakończenie uroczystości dzieci obejrzały przedstawienie „Wars i Sawa”, wystawione przez dzieci z Przedszkola nr 55.

Gratulujemy wszystkim naszym młodym i zdolnym aktorom!

Skip to content