animated sun
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud

Koncert muzyczny w wykonaniu naszych absolwentów

9 marca nasze przedszkole odwiedzili uczniowie Niepublicznej Szkoły Muzycznej I stopnia „ARTE”. Wśród nich były dwie absolwentki naszego przedszkola Marysia G. i Amelka Cz. Dziewczynki zaprezentowały przedszkolakom swoje umiejętności jakie zdobyły w szkole muzycznej. Marysia zagrała dzieciom utwór na pianinie pt. „ Bajka o młynarczyku” natomiast Amelka „ Gawota”. Przedszkolaki mogły również wysłuchać utworów granych na skrzypcach przy akompaniamencie pianina oraz na gitarze.

Poznały różnicę między tymi dwoma instrumentami. Dowiedziały się również że każdy utwór muzyczny jest zapisany na pięciolinii. Przedszkolakom podobał się koncert w wykonaniu starszych koleżanek. Bardzo dziękujemy Pani Elżbiecie Jancewicz, Dyrektorowi Szkoły „Arte”, za tę wspaniałą inicjatywę i czekamy na kolejne występy jej uczniów.

Skip to content