Koncert w karnawałowych rytmach

2 lutego artyści Agencji „Promocja” przyjechali do nas z koncertem zatytułowanym „O bluesie , rock’n rollu i innych wesołych rytmach”. W ten sposób w  tym tygodniu mieliśmy drugą imprezę karnawałową!

Muzycy grali na instrumencie klawiszowym, gitarze elektrycznej, perkusji i gitarze basowej, o czym zaciekawione przedszkolaki mogły dowiedzieć się od muzyków. Solista śpiewał piosenki po polsku, angielsku i hiszpańsku.

Panowie przybliżyli nam przeboje dawne i te nowe. Wysłuchaliśmy utworów bardzo nastrojowych „Suzanna” zespołu Art Company oraz „ Wiosna” polskiej grupy rockowej Skaldowie, a także bardzo energetycznych, świetnie nadających się do karnawałowego szaleństwa: „Bałkanica”, „Let’s twist again “, „Despasito”, „Sofia”, „Jailhouse Rock”. Nie zabrakło również piosenek dla dzieci takich jak „Kundel bury”, „Idziemy do ZOO” i „Wyginam śmiało ciało”.

Wszyscy wspólnie dobrze się bawili słuchając miłej i dobrej muzyki, która każdemu wpadała w ucho.